Mattias Lägermo
VD
mattias@mattiasbygg.se
070-621 27 50

Maria Schildt
Ekonomi/administration
maria@mattiasbygg.se
0140- 430 00

Stina Sätervik
Kontor/administration
stina@mattiasbygg.se
0140-430 00

Linda Ekeflo
Kontor/administration
linda@mattiasbygg.se
0140-430 00

Samuel Aztor
Arbetsledare Kinda, Ydre med omnejd.
samuel@mattiasbygg.se
070-279 79 72

Mikael Bremer
Arbetsledare Tranås, Boxholm med omnejd.
bremer@mattiasbygg.se
070-279 79 73

Ulf Johansson
Arbetsledare Försäkringssskador Tranås, Aneby, Ödeshög
ulf@mattiasbygg.se
070-321 98 43

Pierre Paulsen
Skadehandläggare
pierre@mattiasbygg.se
072-203 81 75

Joel Lägermo
Arbetsledare Lägermo Mark
joel@lagermomark.se
076-195 57 76